Pierwszy raz?

O blogu 

Fair Value to jeden z najstarszych w polskiej sieci blogów o tematyce finansowo ekonomicznej, który prowadzony jest praktycznie bez przerwy od 2010 roku.  Jeśli chodzi o poziom zaawansowania publikowanych na nim treści to stanwią one kompromis, pomiędzy bardzo specjalistyczną wiedzą akademicką, a treściami które pisane są przez blogerów uprawiających tzw. „ekonomiczny lifestyle”.


Co zyskasz czytając bloga?

Blog prowadzę przede wszystkim z myślą o czytelnikach. Czytając go poszerzysz swoją wiedzę z zakresie finansów, inwestycji oraz ekonomii. Ponadto w ramach cyklicznie organizowanych akcji będziesz miał możliwość m.in. otwarcia na promocyjnych warunkach lokaty lub konta bankowego, wygrania jednej z moich książek oraz uzyskania darmowych wejściówek na różnego rodzaju szkolenia. Na blogu znaleźć można równiez dział „edukacja”, gdzie do ściągniecia są m.in. darmowe gry edukacyjne.


O autorze 

Nazywam się Rafał Janik i jestem absolwentem studiów dokotranckich z ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Rozprawa doktorska, którą właśnie „szlifuję” poświęcona jest m.in. metodologii wyceny stosowanej w rekomendacjach inwestycyjnych wydawanych dla spółek notowanych na warszawskiej GPW. Zawodowo łączę obowiązki dziennikarza, konsultanta w zakresie zarządzania ryzykiem walutowym oraz inwestycyjnym, analityka w portalu bankowym oraz redaktora książek o tematyce inwestycyjnej. Moje pasje to kolarstwo oraz wspinaczka.


Współpraca 

Jestem otwarty na wszelkie rodzaje współpracy. Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że główną ideą bloga jest to, aby wnosił on szeroko rozumianą wartość dodaną dla jego czytelników. Jeśli uważasz, że Twoja propozycja spełnia ten warunek to zapraszam do kontaktu.


Statystyki bloga Fair Value (dane miesięczne, wrzesień 2017)

  • Przeciętna ilość odwiedzin – 6 tysięcy,
  • Ilość unikalnych użytkowników – 4 tysiące,
  • Grupa stałych czytelników (ilość powracających użytkowników) – 2 tysiące,
  • Miesięczny zasięg postów publikowanych na kanale Facebook – 6 tysięcy.

Kontakt

Zachęcam do kontaktu na mój prywatny adres mailowy: rafal.janik@1008.pl, za pośrednictwem portalu LinkedIn lub alternatywnie przechodząc na stronę mojej firmy – Fair Value.pro.